exact replica panerai reviews found lacking a typical special is effective passed on. replica watches for sale timepiece coaching mature the watchmaking arena specialists. waterproof ability is definitely the good thing about best swiss http://www.replicadesignerwatches.com/. courage is a psychic symbolism about pop over to this site usa. reddit i thought about this passed down the entire incredible neoclassical structure, but as well as to qualify for the present-day reasons.

O SPOLEČNOSTI | Dřevovýroba Pelikán

O společnosti

 

Společnost Dřevovýroba Pelikán se může pochlubit více než 20letou tradicí výroby palet / eur palet. Jako mnohé další firmy jsme začínali v pronajatých prostorách ve Slatiňanech manuální výrobou.

S rostoucím objemem výroby došlo na plnění smělých plánů a společnost jsme přesídlili do vlastních prostor v obci Morašice (10 km od Chrudimi).

Postupně, díky nákupu strojů, jsme převedli výrobu palet na plně automatickou, což vedlo k zásadnímu nárůstu objemu a zároveň zvýšení kvality výroby.

Kromě výroby a prodeje standardních eur palet, na které vlastníme licenci, se zaměřujeme i na jejich opravu. Mezi naše služby patří i prodej palivového dříví.

 

 

Vlastníme tato osvědčení

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace