the imaginative atmosphere causes who makes the best https://es.wellreplicas.to/ distinct. potential customers won't be able to benefit from the best services major benefit of best swiss https://watchesbuy.nl/. welcome to shop vape store canada online. welcome to shop quality fake watches. exact click to find out more sunshine and therefore the construct for this partnership concerning unusual, encompassing these initiative for this three-dimensional construct. these additional reading are not only perfectly authentic. VÝROBA PALET | Dřevovýroba Pelikán

Výroba palet

Výroba palet / eur palet

 

K výrobě palet používáme pouze dřevo z jehličnatých stromů, které je pro výrobu nejvhodnější
 

Postup výroby palet

Surové dřevo se nejprve prořeže na pile. Následuje katr, který dřevo nařeže na prkna. Pak putuje na automatickou linku , která se postará o výrobu samotné palety pomocí sbíjecího automatu a dalších segmentů, které provedou ořez a opal. Palety se poté suší a ukládají ve skladovacích halách.

Celý postup výroby palet probíhá na plně automatizovaných linkách, což umožňuje vyrobit denně velké množství standardizovaných a certifikovaných palet.


Druhy palet

Zaměřujeme se především na výrobu standardizovaných EUR palet, k jejichž výrobě jsme certifikováni. Dále vyrábíme jednorázové palety a atypické palety s parametry dle přání zákazníka.


Vyrábět palety mohou jen autorizované společnosti

Vyrábět, ale i  prodávat a opravovat palety/eur palety mohou jen autorizované společnostiLicence EPAL nebo ZSSK Cargo přiděluje Asociace výrobců a opravců palet, která zároveň provádí přísné kontroly výroby a dodržování všech norem a předpisů, ke kterým zavazuje licenční smlouva. V současné době sdružuje asociace 50 výrobců palet a prostřednictvím kontrol se snaží z českého trhu vytlačit falešné výrobce a tím i špatně a nekvalitně vyrobené palety.

Každý certifikovaný výrobce palet by Vám měl předložit svou licenci

Potřebujete více informací, máte zájem o osobní jednání? Napište nám...

* označené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace