Výroba palet

Výroba palet / eur palet

 

K výrobě palet používáme pouze dřevo z jehličnatých stromů, které je pro výrobu nejvhodnější
 

Postup výroby palet

Surové dřevo se nejprve prořeže na pile. Následuje katr, který dřevo nařeže na prkna. Pak putuje na automatickou linku , která se postará o výrobu samotné palety pomocí sbíjecího automatu a dalších segmentů, které provedou ořez a opal. Palety se poté suší a ukládají ve skladovacích halách.

Celý postup výroby palet probíhá na plně automatizovaných linkách, což umožňuje vyrobit denně velké množství standardizovaných a certifikovaných palet.


Druhy palet

Zaměřujeme se především na výrobu standardizovaných EUR palet, k jejichž výrobě jsme certifikováni. Dále vyrábíme jednorázové palety a atypické palety s parametry dle přání zákazníka.


Vyrábět palety mohou jen autorizované společnosti

Vyrábět, ale i  prodávat a opravovat palety/eur palety mohou jen autorizované společnostiLicence EPAL nebo ZSSK Cargo přiděluje Asociace výrobců a opravců palet, která zároveň provádí přísné kontroly výroby a dodržování všech norem a předpisů, ke kterým zavazuje licenční smlouva. V současné době sdružuje asociace 50 výrobců palet a prostřednictvím kontrol se snaží z českého trhu vytlačit falešné výrobce a tím i špatně a nekvalitně vyrobené palety.

Každý certifikovaný výrobce palet by Vám měl předložit svou licenci

Potřebujete více informací, máte zájem o osobní jednání? Napište nám...

* označené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace