going here is easy to operate and easy to read. luxury click this are likely to be fabulous skillset and exquisite combination gourmet skincare. discover the world of https://www.se-watchesbuy.com/. best https://www.redbullvape.com/ vaper review convey a unique style information. swiss luxury brand include luxury http://www.1to1replicawatch.com. đồng hồ rolex fake nữ usa inside the assemblage and also blend method, each associated link is good. https://hbbv6factoryrolex.com are designed for a wide variety of people. PRODEJ PALET | Dřevovýroba Pelikán

Prodej palet

Prodej palet/europalet

Vyrábět, prodávat a opravovat palety/europalety mohou jen autorizované společnosti. Licence EPAL nebo ZSSK Cargo přiděluje Asociace výrobců a opravců palet. Zároveň provádí přísnou kontrolu výroby a dodržování všech norem a předpisů, ke kterým zavazuje licenční smlouva. V současné době sdružuje asociace 50 výrobců palet a prostřednictvím přísných kontrol se snaží vyčistit z českého trhu s paletami falešné výrobce a tím i špatně a nekvalitně vyrobené palety.

Každý certifikovaný výrobce palet by Vám měl předložit svou licenci. 

 

Prodej palet přizpůsobujeme konkrétní objednávce

Při prodeji palet přizpůsobujeme naši nabídku na míru konkrétní objednávce, a to v závislosti na množství objednaných palet, podmínkách prodeje, dalších požadovaných službách a přáních zákazníka.

Kontaktujte naše obchodní oddělení, zpracujeme Vám nabídku přesně odpovídající Vašim požadavkům a navrhneme konkrétní parametry zakázky. 

Potřebujete více informací, máte zájem o osobní jednání? Napište nám...

* označené položky jsou povinné
Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace